O nas

Jesteśmy profesjonalną agencją interaktywną z ponad 10-letnim doświadczeniem. Dla naszych Partnerów realizujemy projekty związane z budowaniem i udoskonalaniem internetowego wizerunku m.in. za pośrednictwem stron internetowych i kampanii social media.

Manufaktura Stron Internetowych to zespół specjalistów z bardzo dużym doświadczeniem w branży internetowej. To właśnie dzięki długoletniej pracy w branżach internetowej, reklamy, marketingu oraz public relations, doskonale potrafimy dopasować się do oczekiwań naszych Partnerów, proponując nowatorskie, nigdzie wcześniej nie stosowane rozwiązania.

W naszych działaniach jesteśmy wiarygodni, dzięki czemu, większość nowych Klientów dostarczają nam nasi dotychczasowi Partnerzy.

Nasze działania koncentrują się na osiągnięciu Państwa celu. Jest nim możliwie najszybszy zwrot z inwestycji, którą niewątpliwie jest profesjonalna i przede wszystkim skuteczna strona internetowa.

Dlaczego WebManufacture?

Podobieństwo ze „standardowymi” manufakturami, polega przede wszystkim na modelu pracy. Każdy realizowany przez nas projekt jest podzielony na 5 etapów, a każdy z nich wykonywany jest przez doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Dzięki temu każdy z naszych projektów jest unikatowym „rękodziełem”.

Najważniejsze co odróżnia nas od konkurencyjnych firm, to nietypowe podejście do realizacji projektów. To my wymyślamy dla naszych Partnerów strategię marketingową i konsekwentnie ją realizujemy by osiągnąć założone wspólnie z Klientem cele.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że chociażby weterynarz nie musi się znać na promocji swojej przychodni, skoro przez lata swojej edukacji i praktyki zawodowej, niewiele miał do czynienia z czystej postaci sprzedażą.

Jak przebiega współpraca z WebManufacture?

 1. Spotkanie organizacyjne
  Przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac projektowych organizowane jest spotkanie, na którym omawiane są szczegóły naszej współpracy. Podczas spotkania zadamy Ci szereg pytań. Dzięki Twoim odpowiedziom możliwie najdokładniej zapoznamy się z Twoimi oczekiwaniami i wymaganiami dotyczącymi strony, którą mamy dla Ciebie stworzyć.
 2. Przygotowanie oferty
  Po potkaniu organizacyjnym przygotowywana jest dla Ciebie indywidualna oferta . Są w niej wyszczególnione wszystkie wymagania, które będzie spełniała strona oraz cena za jej wykonanie. Po zaakceptowaniu oferty i podpisaniu umowy rozpoczynamy prace związane z tworzeniem Twojej strony.
 3. Projekt graficzny
  Jeśli zdecydowałeś się by dla Twojej strony został zaprojektowany indywidualny wygląd, to jest on przygotowywany tuż po podpisaniu umowy. Nasi graficy dostosowują tworzony projekt do zgłoszonych przez Ciebie oczekiwań i branży, w której działa Twoja firma. Po przygotowaniu wstępnego projektu jest on przedstawiany do Twojego wglądu. Na tym etapie możesz zaproponować poprawki i zmiany, których oczekujesz. Są one niezwłocznie nanoszone do projektu przez grafików.
 4. Kodowanie
  Po akceptacji projektu graficznego rozpoczynają się prace wdrożeniowe. Tworzony jest szkielet strony przy użyciu wynikających ze specyfikacji strony technologii. Jest to najbardziej zawiły i zarazem emocjonujący etap całego procesu tworzenia strony internetowej. Po zakończeniu kodowania, Twoja strona wgrywana jest na nasz serwer testowy. Otrzymujesz link, pod którym będziesz mógł przetestować stworzoną dla siebie stronę internetową. Jeśli nie otrzymamy od Ciebie żadnych uwag, to strona wgrywana jest na serwer główny i jednocześnie jest oficjalnie publikowana w Internecie.
 5. Administracja stroną
  Po zakończeniu prac wdrożeniowych chętnie zaopiekujemy się Twoją stroną internetową. Do świadczonych przez nas usług należy także m.in. administracja kontami firmowymi na portalach społeczniościowych.